Vi som jobbar i NOCCON AB är ett väl sammansvetsat lag som tillsammans framgångsrikt genomfört många entreprenadprojekt. De flesta av oss har arbetat tillsammans under lång tid. Vår företagskultur präglas av laganda, prestigelöshet och tävlingsvilja, vilket är en grund för högpresterande team.

Till våra gemensamma strategiska mål hör att omgivning, leverantörer och kunder alltid ska uppfatta oss som en seriös, kompetent och effektiv entreprenör där tillit och förtroende sätts i första rummet. Vi ska genomföra våra åtaganden effektivt och affärsmässigt med hög moral och god affärsetik.

Oskar Granler
Oskar GranlerVD & Projektledning
070-204 54 28
oskar.granler@noccon.se
Christian Segolsson
Christian SegolssonProjektledning
076-768 04 20
christian.segolsson@noccon.se
Martin Johansson
Martin JohanssonKalkyl & inköp
076-555 86 93
martin.johansson@noccon.se
Maria Melkerud Hallberg
Maria Melkerud HallbergEkonomi
070-180 09 38
maria.melkerud@noccon.se
Eric Van Gerpen
Eric Van GerpenProduktion
070-321 92 22
eric.van.gerpen@noccon.se
Martin Sunström
Martin SunströmProduktion
072-743 87 00
martin.sunstrom@noccon.se

Daniel Vestman
Daniel VestmanProduktion
070-880 35 67
daniel.vestman@noccon.se

Jonas Andersson
Jonas AnderssonProduktion
070-881 01 63
jonas.andersson@noccon.se

Stefan Lindbäck
Stefan LindbäckProduktion
070-387 17 59
stefan.lindback@noccon.se

Simon Sturk Ellus
Simon Sturk EllusProduktion
070-387 14 06
simon.sturkellus@noccon.se

Ulrika Näsmark
Ulrika NäsmarkProduktion
070-329 12 20
ulrika.nasmark@noccon.se

Peter Nilsson
Peter NilssonProduktion
070-293 51 58
peter.nilsson@noccon.se

Mats Lisell
Mats LisellProduktion
076-777 98 10
mats.lisell@noccon.se

Gustav Blomqvist
Gustav BlomqvistProduktion
070-852 87 42
gustav.blomqvist@noccon.se

Stefan Fridh
Stefan FridhProduktion
072- 397 53 43
stefan.fridh@noccon.se

Jens Törfler
Jens TörflerProduktion
070- 508 30 22
jens@noccon.se

Patric Brun
Patric BrunProduktion
070-273 41 22
patric.brun@noccon.se

Styrbjörn Olsson
Styrbjörn OlssonProduktion
070-273 88 26
styrbjorn.olsson@noccon.se

Marcin Pecherski
Marcin Pecherski Produktion
070-254 75 84
marcin@noccon.se

Gusten Hultberg
Gusten HultbergProduktion
073-275 47 62
gusten@noccon.se

Peter Lax
Peter LaxProduktion
073-023 23 65
peter.lax@noccon.se